חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מהחברות הבולטות בתחום הרובוטיקה והאוטומציה: הכירו את ארק אוטומציה!

רובוטיקה ואוטומציה הם תחומים מאתגרים מאוד. אם דרושים לכם פתרונות בתחומים כאלה, אתם חייבים לעבוד עם מומחים, אשר צריכים גם לדעת לשלב היטב יכולות מתחומים שונים. במה זה מתבטא? ומי זמין לתת לכם פתרונות איכותיים במיוחד בנוגע לכך? במאמר שלפניכם תוכלו להכיר את חברת ארק אוטומציה, שתוכל לספק לכם פתרונות טובים בתחום.

מענה שלם לכל דרישותיכם

רובוטים ופתרונות אוטומציה בכלל לרוב אינם מוצרים פשוטים שאפשר לתכנן, לרכוש או ליישם בקלות ובמהירות, בשונה למשל מכלי עבודה חשמליים או ממכונות פשוטות. כמו כן, יש צורך להתאים את הפתרון לדרישותיכם המיוחדות כעסק. העניין מתבטא לרוב בצורך בפיתוח פתרונות מיוחדים, כמו תכנון וייצור מכונה במיוחד בשבילכם –  למשל מכונה הבודקת אירוסולים (בלוני גז), שחברת ארק אוטומציה פיתחה ללקוח שלה בהתאם לתקן הישראלי.

החברה מתמחה בפיתוח וייצור מערכות אוטומציה, רובוטיקה ומכונות למיניהן. חשוב לציין כי הדרישות בתחומים אלו גבוהות מאוד מבחינה טכנולוגית, בין שמדובר בנושא של פיתוח מולטי דיסציפלינרי או בייצור איכותי של מכונות מתקדמות ומורכבות למדי. החברה עוסקת בין השאר במכונות הרכבה, במכונות סדרתיות ובמתקני בדיקה, לצד תחומים משלימים כגון מערכות בקרה תעשייתית, עיבוד שבבי ו-CNC ואפילו ארונות חשמל תעשייתיים.

 

 

משלבים את התחומים

רובוטיקה ואוטומציה הם תחומים אשר דורשים ידע וניסיון בפיתוח ובייצור של מערכות מולטי דיסציפלינריות, וזהו בדיוק תחום ההתמחות של חברת ארק אוטומציה. החברה הוקמה על ידי שחר חיאל, שהוא מומחה רב ניסיון בפיתוח מכונות ובניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי דיסציפלינריים, והוא עדיין המנהל שלה כיום. לשחר יש גם קרוב ל-20 שנה של ניסיון בתכנון ופיתוח מכניים, מערכות הינע ועוד. הגישה והמומחיות הרב תחומית הם חלק מחברה זו מתחילת דרכה. שילוב התחומים מתבטא בין השאר בכמה נושאים:

  • מכניקה – היכן שיש מכונות, יש בדרך כלל תנועה. גם במכונות מודרניות, לא הכול מתבצע באופן אלקטרוני או ממוחשב. לכן יש צורך מתמשך וקריטי במומחים למכניקה
  • מערכות חשמל – חשמל הוא מקור האנרגיה המרכזי (אם כי לא היחידי) בתעשייה המודרנית, כולל בתעשייה המתקדמת ביותר
  • מערכות אלקטרו-מכניות – בפועל, נדרש פעמים רבות שילוב של התחומים המכניים והחשמליים
  • מערכות בקרה – בכל מצב דרושות גם מערכות בקרה, אשר עשויות להיות חשמליות או שלא. נושא הבקרה הוא גם חיוני וקריטי להצלחת המכונות וגם מורכב למדי ומחייב מומחיות בפני עצמה
  • מערכות אופטיקה – במקרים רבים, המכונות למיניהן עושות שימוש באופטיקה. דוגמה בולטת לכך היא בצורך לזהות את המתרחש בסביבת המכונה. הפתרונות לכך הם בעיקר במסגרת התחום הוותיק של אופטיקה והתחום המודרני יותר של אלקטרו-אופטיקה

אנשי המקצוע שמאחורי הפתרון

שילוב התחומים מתבטא גם בצוות המקצועי, אשר דרוש כדי לתת לנושאים אלו פתרון מלא. ארק אוטומציה מעסיקה צוות מקצועי ומגוון, הכולל מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, מומחי בקרה ותוכנות PLC ואנשי הרכבה. ניהול הפרויקטים והעבודה עליהם נעשים בפיקוח מקצועי של קבוצת מומחים המפקחת על התהליכים מלמעלה, ופעילותה חיונית כדי להבטיח שילוב יעיל של כל התחומים ואנשי המקצוע השונים. כמובן, כולם אנשי מקצוע מנוסים וניסיון זה מתבטא באיכות השירותים, במהירות ביצועם וביכולת לפתור אתגרים שונים ביעילות ובאופן מתוחכם ויצירתי.

לסיכום

עבדו עם מומחים אמיתיים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר – ארק אוטומציה היא הכתובת שלכם עבור כל הדרוש ברובוטיקה ואוטומציה, גם אם מדובר בדרישות גבוהות ומיוחדות של מערכות מולטי דיסציפלינריות.

נגישות