חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמותת עם אחד מציגה: חטיבות הסיוע שמצילות אוכלוסיות נזקקות

רווחה, ואהבת לרעך כמוך, דאגה לזולת ותרומה לכל מי שצריך – הנה כל הערכים שעומדים מאחורי עמותת עם אחד. בואו לשמוע על חטיבת הסיוע לאוכלוסיות נזקקות.

הקדמה על עמותת עם אחד

עמותת עם אחד היא עמותה ללא מטרות רווח ששמה למטרה לעזור ולתרום לכל האוכלוסיות הנזקקות שקיימות בישראל. העמותה שמה במקום הראשון את הנזקקים, דואגת לשוויון ולצמצום פערים, עוזרת לזולת לפני חגים ובמהלך השגרה ומתמקדת במגוון גדול של אוכלוסיות בארץ. העמותה בנויה על מתנדבים ותרומות והיא אחת מהעמותות המרגשות שהוקמו במדינה.

למי דואגת עמותת עם אחד?

עמותת עם אחד היא עמותה מגוונת שיודעת לתת סיוע למגוון ענק של אוכלוסיות ובמגוון רב של תחומים. בין האוכלוסיות השונות שהעמותה מתמקדת בהם קיימים חיילים בודדים, משפחות שמתקשות כלכלית, קשישים, בני נוער בסיכון, ילדים חולים, פעוטים במשפחות קשות יום, אלמנות ויתומי צה"ל, נזקקים חרדים, דתיים וחילוניים וכל נזקק שיכול להיות בחברה הישראלית. הרעיון מאחורי הרבגוניות של העמותה היא לתת מענה לכל שכבות החברה הישראלית על כל גווניהן, עם אחד מציעים מענה לכל אדם נזקק בישראל, בלי קשר לרקע, לסיבת הבקשה או לנסיבות החיים של אותו אדם.

 

 

איך עמותת עם אחד יודעת לעזור?

עמותת עם אחד יודעת לעזור ולתמוך במגוון נושאים שונים, בעזרת חטיבות הסיוע של העמותה המתנדבים יודעים להעניק עזרה ותמיכה בכל מיני תחומי חיים. בין התחומים השונים עם אחד יודעים לעזור עם כל הדברים הבאים:

  • תמיכה נפשית וליווי בשעת מצוקה – מתנדבי עמותת עם אחד מציעים תוכנית ליווי ותמיכה לכל מי שזקוק לו, תוך הקשבה וטיפול נפשי במידת הצורך.
  • הכשרה מקצועית – עם אחד מציעים תוכניות להכשרה מקצועית לכל מיני אוכלוסיות נזקקות בינהן נוער בסיכון או נוער במצוקה, אנשים נזקקים ואנשים שזקוקים לעזרה כלכלית. המטרה של ההכשרה המקצועית היא הענקת כלים לטווח ארוך שיעזרו לפתור את הסיטואציה ולא רק יטפלו נקודתית בצורך.
  • חיילים בודדים – עמותת עם אחד דואגת לאמץ חיילים בודדים תוך מתן סיועי כלכלי, מסגרת מגורים, פתרון למזון ומחייה ועוד. העמותה מאמצת חיילים בודדים ודואגת לכל צרכיהם.
  • חלוקת מזון ופריטי לבוש – העמותה יודעת לעזור גם באופן נקודתי בעזרת סלי מזון ופריטי לבוש, בינהם סלי מזון לתינוקות וסלי מזון המיועדים במיוחד לתקופת החגים. סלי המזון נועדו לעזור ברגעים קשים ופריטי הלבוש שמשלימים את החבילה לכל מי שיזדקק.

עמותת לב אחד שבנויה על תרומות ומתנדבים באה לתת מענה לכל צורך ולכל אחד בתוך החברה שלנו, הרעיון מאחורי חטיבות הסיוע הוא להציע מגוון רחב של פתרונות ועזרה לכל מי שיזדקק לה. בין הערכים המרכזיים של העמותה נמצא את הרצון לעזור לכל אחד ואחת באשר הם, בלי התניה של תואר ספציפי. "סיוע לכל אדם בשל היותו אדם", על בסיס ערך כבוד האדם, ערך הרעות והרצון לתרום ולתת. חטיבות הסיוע מתמחות במגוון תחומים וניתן לפנות לעמותה דרך קו הסיוע וגם בוואטסאפ.

לסיכום

עמותת עם אחד היא עמותה ללא מטרות רווח שקיימת במטרה לעזור לכל אדם נזקק במדינה בלי קשר למצבו או לרקע שממנו מגיע. העמותה מפעילה מגוון רחב של יחידות סיוע שיודעות לעזור בשלל צרכים שונים ובכך היא מציעה פתרון לכל אחד ואחת. העמותה מפעילה מתנדבים שעוזרים לנזקקים בהכוונה, הכשרה, תרומה נקודתית ועזרה כלכלית. הערכים מאחורי העמותה מתמקדים בכבוד האדם ובערך הרעות וניתן ליצור איתם קשר בקו הסיוע. בואו להתנדב או להעזר בעמותת עם אחד- כולנו עם אחד.

נגישות