חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כולם במקום אחד: הכירו את אתר דפי כתום – הבית של העסקים ביהודה ושומרון

בין האזורים המיוחדים יותר בארץ, אפשר למצוא בוודאי את יהודה ושומרון. אך אם אתם מחפשים באזור זה עסקים ונותני שירותים או שאתם בעצמכם בעלי עסקים, למי כדאי לפנות? הכירו את אתר דפי כתום – הבית של העסקים ביהודה ושומרון.

הכל במקום אחד, לעסקים וללקוחותיהם

צריכים חשמלאי שיסדר משהו דחוף בדירה? מנעולן? חברת הסעות? מעוניינים לעשות היכרות עם היקבים שבסביבתכם? עם עסקי תשמישי קדושה? יש אינספור מצבים, שבהם אנחנו מחפשים נותני שירותים למיניהם, חנויות ועסקים נוספים. פתרון קלאסי לכך הוא אתר מקומי, אשר מרכז את כל העסקים באזור. באתר דפי כתום תמצאו 3,500 עסקים כאלה, עבור כל אזור יש”ע – יהודה, שומרון, הר חברון, גוש עציון, בקעת הירדן ועוד. אתר מיוחד זה, הוקם על רקע ההחרמות נגד יישובי יש"ע. זה היה בשנת 2009 ומאז, כפי שהבנתם מהיקף העסקים שבאתר, האתר הפך להיות יעד לבירורים לגבי עסקים, עבור רבים מתושבי המקום ולא רק הם. בגדול, האתר מספק במה לפרסום העסקים, שירותי שיווק שונים וכמה סוגי תכנים משלימים, שמייד נפרט. מקימי אתר דפי כתום קבעו לעצמם חזון פשוט וברור: לסייע ליישובי יש״ע ולפיתוח עסקים מקומיים, באמצעות חיבור בין לקוחות שמחפשים שירותים או מוצרים, לבין עסקים מקומיים מתאימים. אגב, אנשי המקצוע של דפי כתום הם בעצמם תושבי האזור, עם חיבור לחיים ולפעילות על הקרקע ביישובים.

 

 

שירותים לעסקים

דפי כתום מציע גם שירותי שיווק שונים, כולל

  • מיתוג – הפעילות האסטרטגית החשובה של מיתוג העסק, מחייבת הסתייעות במקצוענים. זאת, אם רוצים להבטיח שעושים זאת בצורה הטובה ביותר. מיתוג מסייע לעסק להבין ולהגדיר את עצמו במדויק ולהציג את עצמו ללקוחות פוטנציאליים, באופן הטוב ביותר.
  • פרסום – ללא פרסום, איך ידעו עליכם? דפי כתום מציעה סיוע עם נושא הפרסום, באתר ובכלל.
  • הקמת אתרים – בניית אתר אינטרנט רספונסיבי עבור עסקים ונותני שירותים. אתר כזה יוצג בצורה האופטימאלית, בכל פלטפורמת מחשוב שהיא. אם זה סמארטפון, טאבלט, לפטופ או מחשב שולחני. הוא יראה איכותי ומקצועי ויתפקד היטב מול הגולשים אליו. ניתן לומר, שאתרים כאלה הם התחליף המודרני לכרטיס הביקור, אשר לוקחים את הדברים הרבה מעבר לו. כמובן, אתרים עסקיים הם גם סוג חשוב במיוחד של פרסום.
  • קידום אתרים – שירותי הופעה מקודמת במנועי חיפוש. כי אתר ללא קידום, שווה ערך למצב שבו אין לכם אתר בכלל.
  • עיצוב גרפי – עסקים מציגים את עצמם בפני הקהל הרחב, גם באמצעות אלמנטים גרפיים שונים. יש לכך חשיבות והשפעה ולכן, מוטב לעשות זאת עם מעצבים מקצועיים ומנוסים.
  • קופונים – אפשרות הצעת קופונים במדור מיוחד באתר דפי כתום.

כל זאת, מוצע גם במסגרת חבילות עסקיות שונות, במחיר של החל מ-3,000 ש"ח.

להתעדכן ולהכיר מקרוב

למרות שהאתר ממוקד בעסקים ובלקוחותיהם, הוא מספק גם תכנים מעניינים לגבי החיים ביהודה ושומרון. זאת, במסגרת מדורי מאמרים וסרטונים ("כתום TV”). בעזרתם, תוכלו להתעדכן במה שקורה ביש״ע, לקבל המלצות מסוגים שונים על עסקים, מתכונים ועוד. אם אתם כבר באתר (וגם אם לא), כדאי לבדוק מה חדש שם מדי פעם.

לסיכום

כל מי שמתעניין במוצרים ושירותים מיהודה ושומרון, ימצא שאתר דפי כתום הוא עזר שימושי מאוד. עבור בעלי עסקים מהאזור, זהו ערוץ שיווקי חשוב ושימושי מאוד גם כן. וכמובן, האתר מומלץ גם עבור כל מי שמתעניין באזור זה בכלל ועשוי למצוא עניין בכתבות ובסרטונים.

נגישות