חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמותת משאלות הוקמה כדי להגשים חלומות – וכך היא עושה את זה

בעזרת עמותת משאלות ילדים ומבוגרים רבים אשר חולים במחלות כרוניות, וגם אלו בעלי צרכים מיוחדים, זכו להגשים משאלה שהם ייחלו לה בהמשך המון זמן. צריך לזכור שאותם חולים מתמודדים באופן יומיומי עם שגרה קשה מנשוא – במסגרתה הם מטופלים בטיפולים חודרניים קשים, ומתמודדים עם כאבים בלתי נסבלים. אז מהי עמותת משאלות? ואיך התרומה שלה מסייעת לילדים? הפרטים בהמשך – המשיכו לקרוא!

עמותת משאלות מכירה בקשר ההדוק בין מצב רוח טוב להחלמה

עמותת משאלות דואגת שילדים ומבוגרים חולים יהיו כל הזמן באושר ושמחה – איך היא עושה את זה? היא מגשימה להם משאלות שהם תמיד רצו להגשים ובכך היא גם עוזרת להחלמה שלהם. במובנים רבים מחשבה מייצרת מציאות, ולמחשבות ולתחושות שלנו יש אכן המון משמעות. העמותה עושה הכול כדי להגשים משאלות מיוחדות לאותם ילדים ומבוגרים שזקוקים לראות את הטוב בעולם. אותם ילדים עוברים מטיפול לטיפול, ומבית חולים לבית חולים, הם נעדרים מבית הספר, ורחוקים מהשגרה ומהחברים שלהם, ואף אחד מאיתנו לא יוכל להבין כמה קושי ועצב הם סוחבים איתם בעקבות המחלה שנפלה עליהם כך, באמצע החיים וללא כל הודעה מוקדמת. העמותה קמה מתוך רצון שלאנשים המתמודדים עם מחלות קשות יהיה כיף ונחמד בין לטיפול לטיפול, ועמותת משאלות עושה זאת כבר מ-2015 בהצלחה רבה, תוך התבססות על תרומות נדיבות של הציבור הרחב.

המשאלות שהעמותה הגשימה

מזה שנים עמותת משאלות מסייעת לילדים רבים להגשים את חלומם, והצליחה להכניס המון אור לחיים המורכבים שלהם. קיבצנו לכם מספר משאלות מדהימות שהעמותה הגשימה לאורך השנים בגאווה רבה:

 

 

עמותת משאלות הפגישה את משה עם הפרויקט של רביבו

משה הוא נער מקסים, בעל צרכים מיוחדים שכל חלומו היה לפגוש את ההרכב המוזיקלי 'הפרויקט של רביבו' אותו הוא מעריץ במיוחד. אז עמותת משאלות – אנשים ומעשים טובים הגשימו למשה את החלום שכל-כך שימח אותו!

המשאלה של איתמר הוגשמה

איתמר יוסף המתוק הוא ילד הסובל משיתוק מוחין ו-OCD, אשר הגיע ממשפחה ברוכת ילדים. כל מה שאיתמר חלם עליו הוא שיהיה לו חדר משלו אשר מונגש לכיסא הגלגלים שלו – כך הוא יוכל להגיע ממוקם למקום בחדר ולהרגיש תחושה של חופש במקום הפרטי והאינטימי שלו. עמותת משאלות הצליחה לבנות לאיתמר חדר נוסף בבית ולהגשים את המשאלה המקסימה והכל-כך אמיתית שלו!

המשאלה של הודיה היא להיות כמו כולם

הודיה היא ילדה מדהימה בת שלוש, אשר נולדה ללא מערכת חיסונית. לכן אינה יכולה להיות בגן או במסגרת לימודים אחרת עם ילדים נוספים. כל מה שהודיה רוצה זה להיות כמו כולם, כן עמותת משאלות רכשו עבורה צעצועים מיוחדים לצבה, אשר תורמים להתפתחותה התקינה של הודיה – הודיה ביקשה צעצועים כמו שיש בגני ילדים וגם קיבלה. עמותת משאלות – אנשים ומעשים טובים הגשימה את המשאלה של הודיה וסיפקה לה מגוון עשיר של צעצועים מפתחים.

עמותת משאלות – לסיכומו של עניין,

עמותת משאלות מסייעת לילדים ומבוגרים להגשים את המשאלות שהם תמיד חלמו להגשים – זה יכול להיות פגישה עם אדם מפורסם אותו הם מעריצים, עם פוליטיקאי, או לחלופין לרכוש עבורם צעצוע, כלי נגינה או כלי מקצועי אחר שהם תמיד חלמו שיהיה לכם. חשוב להדגיש שהפעילות של 'משאלות' גורמת לאותם ילדים להפוך שמחים יותר, כי הם זוכים להגשים משאלה נפלאה שאולי הם חשבו שכבר לא יצליחו להגשים לאור מצבם הקשה. ובדיוק בגלל זה עמותת משאלות הוקמה!

נגישות