חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך מחזור משכנתא יכול לחסוך כסף? "חכם משכנתאות" מסבירים בדיוק איך!

ידוע לכל שמשכנתא הינה הלוואה שניתן להחזיר לאורך תקופה ממושכת, אך לא כולם יודעים שלא מדובר בחתונה קתולית. הרעיון הוא שאם לפני כמה שנים לקחתם משכנתא בתנאים מסוימים ונכון להיום אותם תנאים כבר אינם משרתים את האינטרסים שלכם, טוב לדעת שהגיע העת להתאסף ולבחון כיצד ניתן לחדש את התנאים. במה אם כן הליך מחזור משכנתא כרוך ומדוע מדובר בצעד שעשוי להיות כה כלכלי? האם גם לכם מוטב לנצל את הכלי הזה וכיצד ניתן לוודא שאכן מדובר במהלך מנצח מבחינתכם? חברת "חכם משכנתאות" מחכה לכם כאן עם מירב התשובות.

האם מחזור משכנתא מותאם גם עבורכם?

חושבים שיכולים להחזיר נתח משמעותי מסך המשכנתא ובכך להימנע מהפסדים שכרוכים בריבית גבוהה? חושבים שהסכום שעליו התחייבתם לפני מספר שנים נכון להיום גדול עליכם? המצב במשק מעמיד תנאי ריבית חדשים שמבקשים לנצל? הגעתם לכדי מסקנה שלו היום הייתם חותמים על משכנתא הייתם בוחרים בריבית קבועה במקום בריבית משתנה, פשוט כי כך הייתם חוסכים אלפים שקלים? ובכן כל אחד מהפרמטרים האלו בהחלט מצדיק לברר האם מוטב להיעזר במחזור משכנתא. כיצד אם כן בודקים לעומק את הנתונים? נעזרים בחברת "חכם משכנתאות"! מדובר בחברה שבמשך 8 שנים מתמחה בכול מה שנוגע למשכנתא. לאורך השנים החברה יצרה קשרים, התוודעה לשלל חלופות, התמקצעה בתחום וכמובן יודעת מה נדרש לבדוק (ואיך), וכל זאת על מנת לבנות עבור כל לקוח את תמהיל ההלוואה הנכון ביותר נקודתית עבורו.

מה עומד מאחורי מחזור משכנתא?

אם נבקש להגדיר מה זה מחזור משכנתא, נעצור בהגדרה של עידו עוז, בעלי חברת חכם משכנתאות. ובכן מדובר בלקיחת משכנתא חדשה שבעזרתה גם פורעים את המשכנתא הישנה וגם מקבלים הלוואה עבור הנכס שעומד על הפרק. הרעיון הוא לבחור בתמהיל משכנתא חדש, וזאת מתוך מטרה אחת ברורה: לחסוך סכום כסף משמעותי. כיצד? פשוט מאוד מפחיתים בצורה ניכרת משיעור הריבית. בנקודה זו ניתן למצוא 3 יתרונות משלימים:

 

 

  • ממזערים את סכום ההחזר החודשי (בהנחה שזהו אכן התרחיש הרצוי).
  • ממזערים את תקופת ההלוואה (למשל כאשר הריבית במגמת ירידה).
  • משנים את מסלול הריבית שנבחר. הרבה פעמים מגלים שמסלול המשכנתא כבר אינו אידאלי, ועל כן מוטב לשקול שינוי מסלול. כך למשל מעבר למשכנתא בריבית קבועה עשוי לאפשר להשיג ריבית יותר נמוכה באופן משמעותי.

לא צרכים להבין – צרכים לדעת אל מי לפנות

מבקשים לנצל כל זאת? מבקשים ליהנות מהוזלת ריביות בהתאם לצרכים ולדגשים שנוגעים נקודתית למצב הפרטני שלכם? בהחלט ייתכן שמדובר בצעד נבון, אך על מנת לבצע זאת כהלכה, יש לקבל סיוע מקצועי. חברת "חכם משכנתאות" תסייע לבחון את האפשרות בצורה מושכלת, רחבה ואישית. "חכם משכנתאות" מעמידה לרשותכם יועצים מוצלחים ומקצועיים שיסייעו לבחור באופציה הטובה ביותר, כאשר היא תעשה עבורכם את סך העבודה מאחורי הקלעים, אם כי לצד שקיפות מלאה. החברה תשווה מסלולים, תתמקח עבורכם (כך שתשיגו את התנאים הטובים ביותר), תסייע לבחון האם נכון עבורכם לפרוס את התשלומים לאורך תקופה יותר ארוכה (או ההיפך), תיבחן בעין מקצועית כל אופציה שנוגעת לריבית, תסייע לבחון את מצבכם הכלכלי וכדומה. בהתאם לסך הממצאים תנחה איזה סכום הלוואה נכון לקחת, מאיזה בנק וכדומה.

שווה בדיקה!

לסיכום נציין שגם אם לא רואים כיצד ניתן להטיב את התנאים, וגם אם לא חושבים שהמצב במשק (או מצבכם הכלכלי) השתנה מאז לקיחת המשכנתא, עדיין ההמלצה היא לבדוק מדי שנה האם שווה לעשות מחזור משכנתא. מדוע? כי תמיד טוב לחסוך אלפי שקלים, תמיד טוב לדעת שניסיתם לחסוך וכיוון שניתן להיות בטוחים שמומחים בתחום עשויים לזהות מצבים שאתם פספסתם, כאלו שעשויים לשחק לטובתכם.

נגישות