חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ליווי ופיתוח עסקי לגיוס משאבים לעמותות: עם אטלס, הכול אפשרי

במידה ואתם מנהלים עמותה אתם ודאי מודעים לקשיים הקשורים בגיוס משאבים לעמותות. במאמר הבא נסביר מה החשיבות של ליווי ופיתוח עסקי לגיוס משאבים ואילו שירותים חברת אטלס תוכל להעניק לכם על מנת להצעיד את העמותה שלכם קדימה.

מה החשיבות של ליווי ופיתוח עסקי לגיוס משאבים?

גיוס משאבים לעמותות הוא תהליך מאד מורכב ואם לא עובדים על פי תכנית מסודרת ומוגדרת מראש, הסיכוי שתצליחו לגייס כפסים לעמותה שלכם יורד משמעותית. בתוך כך, יש לאתר את המידע ולהכין תשתית חומרים שיהוו את הבסיס לתהליך גיוס המשאבים, וזה לא באמת משנה במה העמותה שלכם עוסקת. הגדרת האסטרטגיה של העמותה בכל הקשור לפיתוח המשאבים, הגדרת מקורות המימון, אופן הפנייה למממנים פוטנציאליים ועוד, לכל אלה חשיבות מכרעת להצלחה של העמותה שלכם לגייס את המשאבים הרלוונטיים עבורה. ליווי ופיתוח עסקי הוא שלב חשוב לניהול עמותה וזה בדיוק מה שאטלס תוכל לעשות עבור העמותה שלכם.

אילו שירותים חברת אטלס מספקת בתחום?

תכניות ליווי וייעוץ פילנתרופי

חברת אטלס יודעת ומבינה שלהגדרת האסטרטגיה של העמותה יש חשיבות גדולה מאוד בכל הקשור לגיוס המשאבים. בתוך כך, החברה תסייע לכם לבחור את מקורות המימון שלכם בקפידה, למצב את העמותה שלכם בתחום, ולא פחות חשוב מזה, תלמד אתכם כיצד לפנות לתורמים הפוטנציאליים על מנת שאלה ירגישו צורך לסייע דווקא לכם.

סטוריטלינג לעמותות

האמת שמדובר בשירות הכי חשוב שהחברה מספקת ללקוחות שלה, לספר את הסיפור של העמותה. אז נפתח בשורה התחתונה, גם אנשים שיש להם כסף לא יתרמו לכם אותו אם הם לא יתחברו לעשייה שלכם. לכן, יש חשיבות מאוד גדולה לצורה שבה תספרו את הסיפור של העמותה שלכם. ככל שתחברו יותר את התורמים שלכם את העשייה ותגרמו אצלם להזדהות, כך הסיכוי שהם יסייעו לכם גדל.

עיצוב ובניית תשתיות

חברת אטלס תסייע לכם להפיק תכנים פילנתרופיים ואפילו להקים אתר ייעודי לתורמים בלבד, על מנת לגייס אותם לעשייה שלכם. היא תוכל לעצב עבורכם חוברת פרויקטים, לכתוב מכתבי בקשה ועוד מגוון רחב של שירותים בתחום התשתיות. לתשתיות יציבות יש חשיבות רבה בכל הקשור לגיוס משאבים ואם לא תמקסמו את המשאב שלכם, יהיה לכם מאוד קשה לגייס משאבים.

ליווי ופיתוח עסקי לגיוס משאבים לעמותות: עם אטלס, הכול אפשרי

פלטפורמה לגיוס משקיעים

חברת אטלס השיקה את מערכת ה- Fundbase, פלטפורמה ייחודית מאוד שתחשוף אתכם לאלפי מקורות מימון הרלוונטיים לעמותה שלכם ומתעדכנים כל העת. תוכלו לנהל את כל הפעילות שלכם בתחום במקום אחד ולרכז אותה על מנת להגיע לתוצאות טובות. מדובר בדברים הקטנים שלא תמיד מייחסים להם חשיבות אבל הם יכולים לעשות את ההבדל בין עמותה מצליחה לעמותה מדשדשת.

הדרכות והכשרות

פיתוח משאבים בעמותה זה מקצוע לכל דבר וללא הכשרה מתאימה לא תוכלו לגייס משאבים לעמותה. בתוך כך, אטלס מציעה מגוון רחב של תכניות הכשרה שיובילו אתכם מגייסי המשקיעים להצלחה. זה לא משנה כמה החברה שתלווה אתכם תהיה מקצועית וותיקה, אם לחברים בעמותה לא תהיה את היכולת המקצועי לגייס את המשאבים, לא עשיתם בזה שום דבר.

לסיכום

אין ספק שגיוס משאבם לעמותות היא משימה מורכבת שאם לא תסתייעו בגורמים מקצועיים על מנת למקסם את היכולות שלכם לעשות זאת, הסיכוי שלכם לגייס את המשאבים הללו קטן. עם זאת, חברה מקצועית וותיקה כמו אטלס תוכל ללוות ולפתח את תחום גיוס המשאבים בעמותה שלכם והדרך שלכם איתה להצלחה תהיה קצרה יותר.

נגישות