חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכות מחשוב ענן לעסקים: מה היתרונות שלהן לארגונים?

מבחינות רבות, מחשוב עסקי הוא דבר גמיש ביותר. האפשרויות לגביו רבות מאוד וכל אתגר עסקי שניתן לפתור באמצעות מחשוב, ניתן בדרך כלל לפתור בכמה דרכים שונות. בסך הכול, מתקבלת קשת אפשרויות רחבה ביותר, אשר מחשוב ענן תופס במסגרתה כיום מקום מרכזי. אבל מדוע? מהם היתרונות הרבים, אשר הופכים אותו לכל כך פופולארי? בואו נראה.

מזניקים את העסק לעידן המודרני

מבין האפשרויות השונות ליישום מחשוב, עסקים נותנים באופן טבעי עדיפות לאפשרויות היותר מודרניות. ואכן, תחום זה מתקדם כל הזמן, באופן מהיר למדי ומבחינות רבות. מדי פעם, צצים גם שינויים גדולים מהרגיל ואפילו מהפכות של ממש. מהפכה אחת כזו, הייתה מהפכת שירותי הענן. זה היה והוא עדיין, אופן מיוחד במינו וחשוב מאוד, ליישם מחשוב בעסקים. מי שממנפים אפשרות זו באמצעות ספקים איכותיים כגון חברת יוניבו, רואים פעמים רבות שינוי מהיר וניכר באופן עבודתם. כמובן, כל זאת לצד התועלות העסקיות שיש לכך. נזכיר, שהתועלות העסקיות הן מה שמחפשים בסופו של דבר. לא שדרוג טכני בפני עצמו, מאחר שזה פחות חשוב. אז מהן אותן תועלות, שבזכותן מחשוב הענן הוגדר כמהפכה ושבזכותן הוא אטרקטיבי כל כך לעסקים?

לפשט את המחשוב

תועלת ראשית שמספק מחשוב הענן היא לפשט את המחשוב. מתאים להזכיר קודם כל אותה, מאחר שמבחינה טכנית, זה האפקט הראשון שתראו אם תיישמו שירותי ענן. אם עד כה התקנתם תוכנות שרכשתם, על שרתים פנימיים בתוך העסק, כעת אין צורך באותם שרתים פנימיים. לפחות, עבור אותם נושאים שבהם תעברו לשירותי ענן, לא יהיה בהם צורך. פישוט זה איננו דבר שולי אלא להפך – משמעותי ביותר, עם השלכות משנה רחבות וחשובות.

 

 

יתרונות נוספים של מחשוב הענן

מעבר לפישוט המחשוב, מחשוב ענן מתבטא לדוגמה ב

  • יתרונות כספיים – מודל השכירות של שירותי הענן מאפשר לצמצם את ההוצאות על המחשוב. כמו כן, ההוצאות הופכות להיות יותר צפויות מראש וקלות לתכנון לעתיד. כלומר, הדבר מסייע גם מבחינת ניהול תזרים מזומנים – היבט שבוודאי מתקבל בברכה בעסקים.
  • גמישות – קל ומהיר יחסית, לעבור לשירותי ענן ולהשתמש בהם.
  • פינוי משאבים – מעבר לשירותי ענן מפנה משאבים שונים לעסק. השקעה חכמה של משאבים אלה, תספק בעצמה עוד אלמנט של קידום עסקי חשוב עבורו.

מהיכן משיגים זאת? הכירו את חברת יוניבו

שאלה משמעותית מאוד עבור עסקים, היא מהיכן משיגים את שירותי הענן? למי פונים, לשם סיוע בנושא זה? ניתן לפנות ישירות לספקי הענן השונים, אך יש גם ספקי מחשוב אשר מסייעים מעבר לכך ותרומתם הפוטנציאלית לעסקים גדולה מאוד. ספק מקומי בולט אחד כזה, היא חברת יוניבו. החברה נוסדה ב-2009 על ידי שני מומחי טכנולוגיה – הנרי חזות ודורון לוין. לשניים ניסיון עשיר מחברות וארגונים בין הגדולים במשק, כגון משרד הביטחון, אלתא, התעשייה האווירית, האוניברסיטה העברית, ארכיון המדינה ועוד. במבט על, יוניבו מציעה במקום אחד, את כל הדרוש לעסקים בתחום המחשוב. באופן מיוחד, החברה מתמחה בשירותי ענן. באופן יותר ספציפי, היא מציעה סביבת עבודה בענן, שירותי דואר עסקיים שונים, מרכזייה טלפונית בענן, Mobile Device Management, שירותי סיסטם, הלפ דסק, אנטי וירוס סנטינל וואן, שירותי התאוששות מאסון, קו אינטרנט מנוהל, שירותי ייעוץ וכן מכירת שרתים וציוד משלים.

לסיכום

הבטיחו לעצמכם את מלוא התועלת ממחשוב הענן לסוגיו, באמצעות פנייה לספקית איכותית שתסייע לכם בכך – פנו לחברת יוניבו ותגלו גם אתם, מדוע היא מהבולטות ביותר בתחום זה.

נגישות