חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יוצרים הכנסה פאסיבית: האם כדאי ללמוד דרופשיפינג?

אם אתם רוצים לייצר לעצמכם הכנסה פאסיבית תוך כדי עבודה או לימודים, אין ספק שדרופשיפינג יכול להיות פתרון מתאים עבורכם. במאמר הבא נסביר מה זה דרופשיפינג, למה כדאי ללמוד את זה ומה היתרונות של השיטה.

לפני הכל – למה כדאי ללמוד דרופשיפינג?

יש משפשט שאומר שמוטב מאוחר מאפשר אף פעם. זו בדיוק הסיבה שכדאי לכם ללמוד דרופשיפינג, כי העולם פשוט הולך לשם. מיד נסביר מה מהות השיטה ואיך זה עובד, אך בהזדמנות זו חשוב לציין כי באתר mylist תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים בתחום, כאלה שיסייעו לכם להיכנס לעולם הזה, ללמוד את היסודות שלו ולהצליח בו באופן מעשי.

בכל אופן, האמת היא שהתשובה לשאלה הזו היא פשוטה. אם אתם רוצים לייצר הכנסה פאסיבית ולעשות כסף בזמן שאתם לומדים או עובדים בעבודה אחרת, אין ספק שכדאי לכם ללמוד את התחום. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור בתכנית לימודים שתכין אתכם הכי טוב למשחק האמיתי. אם תבחרו בתכנית לא מעשית שתצאו ממנה רק אם ידע בסיסי בתחום, לא עשיתם בזה שום דבר ותצטרכו ללמוד על בשרכם את התחום, על כל המשתמע מכך.

מה זה דרופשיפינג?

דרופשיפינג הוא למעשה קונספט חדשני של מכירות ברשת. מהות הקונספט אומרת שאתם לא צריכים להחזיק חנות פיזית משלכם, לשלם שכירות, לנהל מלאי ולהחזיק מחסנים על מנת לאחסן אותו. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לאחסן את המוצרים שלכם אצל ספק או יצרן רחוק שתפקידו לנהל את כל ענייני הלוגיסטיקה עבורכם. במצב כזה, הספק שלכם שומר על אנונימיות בכל מה שקשור לכתובת של המשלח, על מנת שלא לחשוף אתכם כדרופשיפרים. אתם מצד שני, נהנים מהכנסה פאסיבית לא מבוטלת.

מה היתרון של השיטה?

היתרון המרכזי של הדרופשיפינג בא לידי ביטוי בכך שהוא חוסך הוצאות רבות. אתם לא צריכים לייצר את המוצר בעצמכם, לא להחזיק אותו אצלכם ולא לשלח אותו. אתם למעשה מהווים סוג של מתווך באמצע שעושה קופון על המכירה. בתוך כך, אתם לא מפסידים כסף אם אתם לא מוכרי מוצר, מהסיבה הפשוטה שאין לכם הוצאות. באמצעות הדרופשיפינג אתם משלמים לספק שלכם רק לאחר שאתם מכניסים כסף וכך אתם למעשה לא מסכנים את עצמכם.

יוצרים הכנסה פאסיבית: האם כדאי ללמוד דרופשיפינג?

מה החיסרון של השיטה?

נפתח בשורה התחתונה – אתם לא יודעים על איזה ספק אתם נופלים. לכן, אתם צריכים להיות ערוכים לזה שאתם הולכים לעמוד בעצמכם מול הלקוחות, וזה לא דבר פשוט. דמיינו לעצמכם שנפלתם על ספק חאפר ומקבלים אין ספור הודעות מלקוחות לא מרוצים שלא קיבלו את המוצר שלהם. לכן, אם אתם לא מסוגלים לעמוד בזה, אל תיכנסו לתחום. אתם עשויים למצוא את עצמכם בלחצים לא קטנים ולגלות שלמרות שמדובר בעבודה פאסיבית, היא מצריכה מכם גם תחזוקה שוטפת.

דרופשיפינג – האם זה ריווחי?

אם אתם חושבים שתתעשרו מזה, התשובה היא לא. כפי שציינו, מדובר בנתחים די קטנים של רווחים וזה יספיק לכם רק בתור הכנסה צדדית. עם זאת, אם בוחנים את התמונה בכללותה מבינים שזה בהחלט משתלם. מכיוון שמדובר בהכנסה פאסיבית, אתם יכולים להמשיך לעבוד בעבודה שלכם ולמעשה למקסם את הרווח משני הערוצים הללו.

לסיכום, אין ספק שאם אתם רוצים לייצר לעצמכם הכנסות נוספות אנחנו ממליצים לכם ללמוד את תחום הדרופשיפינג. אם תיישמו את הכלים שנותנים לכם בלימודים, אין לנו ספק שהדרך שלכם להצלחה תהיה קלה יותר משל אחרים.

נגישות