חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יבואנים – מחפשים תוכנה לניהול צי רכב? מצאתם!

כיצד מנהלים צי רכב? אם אתם מחפשים תוכנה שמציעה לכך פתרון, נוכל לספר לכם שישנה בהחלט תוכנה מקומית כזו, אשר גם בולטת בשטח וגם מגיעה מחברה וותיקה, מוערכת ואיכותית. כלומר, יש תוכנה לניהול צי רכב, אשר תוכל לספק לכם את כל הדרוש, ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה לשוק המקומי. אנו מדברים על תפנית של מטריקס ולפניכם היכרות קצרה איתה:

הכלי המתאים ביותר למשימה

אם אתם יבואני רכב, הרי שאתם עוסקים בתחום מקצועי ספציפי מאוד. כפי שידוע לכם בוודאי מעולם אחזקת הרכב, יש כלי עבודה כלליים (כגון פלאייר) אשר שימושיים למגוון רחב של משימות. לצידם, יש גם מגוון רחב של כלים מאוד ספציפיים, אשר מאפשרים לתת מענה לאתגרים טכניים שונים. למשל "מפתח פילטר שמן", שהוא כלי שעושה בדיוק ורק את זה – מקל על פתיחת פילטר שמן, במיוחד כאשר הוא נמצא במיקום לא נוח לגישה. באופן דומה, תוכנה לניהול צי רכב מספקת פתרון שפותח במיוחד לשם ביצוע משימה מיוחדת – במקרה זה ניהול ציי רכב. ניהול צי רכב הוא אתגר מקצועי וניהולי מיוחד במינו. תוכלו למצוא מידע נוסף על כך ועל הפתרון של תפנית, באתר שמוקדש למוצר זה. הנקודה החשובה שכדאי לזכור, היא שבעזרת "כלי עבודה" שנועד ספציפית לכך, תקבלו את התוצאות הטובות ביותר. זאת, ביחס לשימוש בכלי לשימוש כללי כגון מערכת ERP או שימוש באוסף כלים כלליים, כגון גיליונות אלקטרוניים ובסיסי נתונים. תפנית היא מערכת ERP, שמיועדת בין השאר לניהול ציי רכב. בשלב זה אולי בילבלנו אתכם מעט, מאחר ש-ERP היא מערכת לשימוש כללי. אז בואו נסביר ונבהיר את הדברים:

 

 

קצת על ERP

כתזכורת קצרה – Enterprise Resource Planning או ERP הן מערכות לשימוש כללי, אשר מסייעות לנהל עסקים. מערכות אלה מאפשרות לבצע מגוון פעילויות עסקיות נפוצות, אשר מחולקות במסגרתן ל"מודולים" – כל מודול מטפל בעניין אחד ספציפי. למשל ניהול כספי או ניהול קשרי לקוחות. זהו סוג מערכות וותיק למדי ושימושי מאוד, אשר רואים בעסקים רבים בארץ ובעולם. בדרך כלל, עסקים רוכשים מערכת כללית כזו ומבצעים בה התאמות שונות, עבור הדרישות המיוחדות שלהם.

תפנית של מטריקס – מותאמת עבורכם

מערכת תפנית של מטריקס, היא מערכת ERP עם התאמות לכמה מגזרים עסקיים. הפעם, אנו מדברים על גרסתה אשר מותאמת במיוחד עבור יבואני רכב. התאמה זו, חוסכת עבורכם את הצורך לבצע התאמה כזו בעצמכם. כלומר, זהו פתרון שגם מותאם מראש והיטב ספציפית למגזר שלכם וגם כזה שבו ניתן להתחיל ולהשתמש במהירות. מאחר שהתאמה בעצמכם איננה דבר של מה בכך, יש כאן חסכון ניכר במשאבי עלות וזמן.

מה היא כוללת?

הזכרנו קודם לכן "מודולים" ויש אותם כמובן גם בתפנית. בתפנית שמותאמת ליבואני רכב, אנו מדברים בין השאר על מודולים, אשר מיועדים ספציפית למגזר זה. למשל מודול תביעות יצרן, מודול ניהול מרכזי שירות, מודול עבור ניהול דגמים ומחירונים, מודול לניהול מכירות וניהול לקוחות וכן מודול לנושא הכללי של ייבוא רכב. לצידם, תפנית מאפשרת לכם להשתמש במודולים לניהול פעילויות כלליות – כאלה שרואים בכל עסק ממוצע. זה אומר למשל המודול החשוב מאוד של ניהול קשרי לקוחות (CRM), מודול עבור ניהול פיננסי, מודול ניהול שירות, מודול לניהול מכירות, מודול ניהול לוגיסטיקה ושרשרת אספקה וכן מודול עזר חיוני של ארכיון דיגיטלי.

לסיכום

תפנית של מטריקס בגרסתה ליבואני רכב, תספק לכם את "כלי העבודה" המקצועי הייעודי והאולטימטיבי עבורכם. ועם כלים כאלה, מגיעים לתוצאות העסקיות הטובות ביותר.

נגישות