חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיעילות ועד איכות הסביבה: הגיע הזמן להתקדם לחשבונית אונליין

אין זה משנה אם מדובר בעסק גדול או קטן, בחברה או בעמותה. כל גוף עסקי יודע שיעילות היא שם המשחק. יעילות חוסכת בזמן, מונעת טעויות מיותרות, מנצלת את זמן העבודה של העובדים ואף משרתת כראוי את הלקוחות, הלקוחות שיודעים להריח (ולהעריך) יעילות ממרחק רב. מכאן שאם בעבר היה צריך למלא חשבונית באופן ידני ולעבוד עם פנקס, הרי שכיום בזכות חשבונית אונליין הכול הרבה יותר מהיר, נוח ומקצועי.

מקדמים את התפיסה הירוקה והרבה מעבר

מעבר לעובדה שחשבונית אונליין משדרת מקצועיות ומזרזת מהלכים, גם אין להתעלם מהעובדה שהיא מיישרת קו עם המגמה הירוקה. לא מדובר בעוד פנקסים וניירות שצריך להעביר באופן פיזי, אלא מדובר במערכת שמוטמעת בענן. אז נכון שאותו פנקס יחיד שעמו עובדים לאורך השנה לא ישנה בהרבה את המצב של איכות הסביבה, אך הוא כן מזכיר לאנשים שהגיע העת ליישם שינוי בהתנהלות הכללית, והוא כן משדר ללקוחות שמדובר בעסק שפועל לטובת הכלל. מכאן שכיום רוב העסקים עוברים לעבוד עם חשבונית אונליין, אם כי אין ספק שהסיבה המרכזית היא חיסכון כספי. גם אתם מבקשים להתקדם? ובכן יש חברה מומלצת שיכולה לספק את השירות בצורה יעילה ושמציעה התאמה מלאה לסך הצרכים של כל עסק ועסק. מוזמנים לבקר באתר icount!

חשבונית אונליין מבית icount

חשבונית אונליין מבית icount מציגה מערכת היקפית עבור הנהלת חשבונות, כאשר היא משלבת בין מערכות מידע לתחום החשבונאות, כך שמגוון מערכות WEB משוכללות לצד אבטחת מידע ברמה מאוד גבוהה והתמקדות בתקני וחוקי מדינת ישראל חוברים ביחד לכדי כלי יעיל ביותר. מכאן שבזכות מערכת icount זוכים לנהל בצורה מיטבית כל מה שנוגע לניהול חשבונות, כולל סליקת אשראי, הוראת קבע, ניהול הוצאות, ניהול מלאי, מערכת CRM, ניהול פרויקטים וכדומה. כל זאת מוביל לכך שהלקוח מקבל שירות מיטבי בזמן מינימאלי. כמו כן, העובדים מנהלים שלל משימות מורכבות ביתר קלות, רואה החשבון מקבל סיוע חשוב ומקצועי וכמובן שהכול מתועד ושמור באופן שמאפשר שליפה פשוטה באמצעות לחיצת כפתור. עוד ראוי לציין שצוות icount מעניק תמיכה צמודה ואדיבה, כך שתמיד ניתן לדעת שבעת הצורך יש אל מי לפנות.

מיעילות ועד איכות הסביבה: הגיע הזמן להתקדם לחשבונית אונליין

כל היתרונות שמאחורי המערכת

גם אם אתם טיפוסים של מחברת כתיבה, מחשבון (פיזי), עט וטיפקס, וגם אם אין לכם בעיה להתנהל לצד פנקס, עדיין מוטב לשקול להיתמך במערכת חשבונית אונליין. מדוע? ובכן אם נסכם את יתרונות המערכת, נמצא שהיא מונעת את הצורך לרכוש מגוון מערכות משלימות באופן נפרד, אלא באמצעותה זוכים לבנות את חבילת התוכנות הרצויות בהתאם לצרכי ואילוצי העסק. כמו כן, באמצעותה ניתן להשלים את השפה העיצובית של העסק (מאפשרת לעצב באופן אישי את החשבוניות), ניתן היעזר בתוכנה עבור סליקת כרטיסי אשראי, ואף ניתן להיות במעקב פשוט אחר לקוחות שלא שילמו (כך שהליך הגבייה מתנהל באופן חלק). כל זאת מוביל לשלושת היתרונות העיקריים: מרשימים את הלקוחות, חוסכים בהוצאות השוטפות ומעניקים לעובדים תנאי עבודה משופרים.

חוסכים ומתייעלים!

לבסוף נציין שאין ספק שמדובר במהלך שעתיד למזער את הוצאות העסק ולהרשים את הלקוחות, אך בנקודה זו יש לבחון שתי נקודת חשובות: לאיזו חברה מוטב לחבור ואלו שירותים משלימים רצויים. פה נמליץ לבחון מה לקוחות קיימים חושבים, עד כמה מתאפשרת תפירה אישית של חבילת השירותים, מהי העלות החודשית וכמובן שיש לבחון עד כמה תהליך הלמידה נחשב פשוט. שורה תחתונה? הגיע הזמן להתקדם, לחסוך ולהתייעל!

נגישות