חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתעדכנים בכל מה שחם שבעולם הנדל"ן: הכירו את אתר "מגדילים"

אם אתם מתעניינים בתחום הנדל"ן וחשוב לכם להתעדכן בכל מה שחם בעולם הזה, אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. הכירו את האתר מגדילים נדל"ן, המקום שבו תוכלו למצוא את כל המידע החשוב בעולם הנדל"ן תחת קורת גג אחת.

השקעות נדל"ן זה הדבר הבא

בארץ קורים המון דברים שקשורים בתחום הנדל"ן, בין אם זה קשור בהשקעות בדירות חדשות, פינוי בינוי, התחדשות עירונית ועוד. אין ספק שאחד התחומים היותר בוערים בשוק הנדל"ן הוא תמ"א 38 ויש בשוק לא מעט עסקאות שוות שמעידות על ההתפתחות של השוק הזה לכיוונים מעולים. זה למשל פרויקט של תמ"א 38 שנמכר לאחרונה ברמת גן ובמסגרתו נהרסו 23 דירות ישנות, שבמקומן ייבנו  58 דירות חדשות. בכל אופן, יש אתר אחד בארץ שמרכז את כל החדשות החמות בתחום הנדל"ן ואנחנו רוצים להכיר לכם אותו.

מגדילים – כל מה שחדש בעולם הנדל"ן

אתר מגדילים הוא הפורטל הישראלי להתחדשות עירונית והוא מרכז את כל המידע החם בעולם הנדל"ן. תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים לגבי פרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי, משפט וכלכלה, מדור דיירים, מדור דעות ופרשנויות, אדריכלות ועיצוב ועוד. באתר הזה יש מדור שלם של חדשות ששם תוכלו לקרוא את כל מה שחדש בשוק במקום אחד.

עוד תוכלו למצוא באתר מדור שלם של פודקאסטים שנקרא מתחדשים ומגדילים, פרקים שלמים שעוסקים בתחום שבהם מתארחת בכל פעם דמות מקצועית אחרת ששופכת אור ומעניקה מידע וטיפים חשובים. אין ספק שפודקאסטים הם אופציה נהדרת עבורכם על מנת להתעדכן ולבור את המידע החשוב בתחום.

למה כדאי לכם להיות מעודכנים בשוק הנדל"ן?

שוק הנדל"ן הוא שוק מתפתח שמתקדם במהירות עצומה, מה שהיה נכון לאתמול כבר נחשב לנחלת העבר. אם אתם נמצאים בתחום הנדל"ן ואם הוא מהווה עבורכם אפיק מרכזי להשקעות שלכם, אתם צריכים אתר אחד שמרכז את כל המידע במקום אחד. כך תוכלו לדעת מה המגמות השונות בשוק, היכן כדאי להשקיע את הכסף שלכם, אילו פרויקטים של תמ"א או פינוי בינוי מתוכננים בקרוב ועוד.

 

 

היתרון של אתר מגדילים בא לידי ביטוי בכך שהוא משלב בין נדל"ן ואקטואליה, מה שהופך אותו לאתר רלוונטי כל הזמן שמעניק לקוראים שלו מידע רלוונטי בעל ערך. החיבור הזה בין מידע מקצועי שנע על ציר זמן ששומר על רלוונטיות הוא חיבור מעולה ולכם האתר הזה עומד במבחן הזמן. שורה תחתונה, זה האתר שבאמצעותו תישארו מעודכנים בכל מה שקורה בשטח, במיוחד אם אתם מתכוונים להשקיע בנדל"ן.

הכירו את הפורום של מגדילים

באתר מגדילים תוכלו למצוא את הפורום הישראלי להתחדשות עירונית. הפורום הזה הוקם במטרה להוות פלטפורמה מקצועית עבור מובילי דעה ובכירים בתחום קבלת ההחלטות בענף ההתחדשות העירונית. הפורום הזה מהווה בית עבור כל הגורמים שלוקחים חלק בקידום הענף בכל הארץ ויש לו תפקיד חשוב מאד בשמירה של הענף הזה בסדר היום הציבורי הישראלי.

הפורום הישראלי להתחדשות עירונית מתכנס אחת לרבעון ובו המשתתפים מקבלים עדכונים מקצועיים חשובים לגבי התכניות העתידיות בענף ההתחדשות העירונית. מטרת המפגש הזה היא להעלות את השיח על הענף וכמובן לשמר אותו, על מנת להבטיח שההתחדשות העירונית תמשיך להוביל את מקבלי ההחלטות בתחום.

לסיכום

אם תחום הנדל"ן מעניין אתכם ואתם רוצים להתעדכן בכל מה שחם חדש תחת קורת גג אחת, אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר מגדילים וליהנות מכל המידע החשוב שהאתר הזה מאפשר לכם לקבל.

נגישות