חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתעניינים במסחר נכסים? הכירו את האתר שיספק לכם את כל המידע הרלוונטי – נדל"ן גלובלי

כל מי שיש לו מעל ל-200 אלף ש"ח פנויים נדרש לעצור לבחון כיצד ניתן למנף את המצב. השאלה היחידה היא כיצד משקיעים נכון. בנקודה זו רבים מבינים שנדל"ן מהווה יעד השקעה אידיאלי, במיוחד לאחר תקופת הקורונה שהבהירה עד כמה דבר אינו בטוח, מלבד נכסים שנשארים איתנים, כך שגם אם תהיה רעידת אדמה, ביטוח הנכס ייכנס לפעולה. כיצד אם כן ניתן להשקיע בנכסים, מדוע נדל"ן בחו"ל הוא הדבר החם ביותר כיום, אלו אפשרויות השקעה בנכסים ניתן למצוא, ומה הופך השקעה בנכס למבטיחה? ניגשנו לעשות סדר בדברים.

אם נתחיל מהנקודה החשובה מכל, נציין שתשואה היא המפתח העיקרי שעומד מאחורי הכדאיות של כל השקעה. באתר נדל"ן גלובלי תמצאו מגוון יעדים שמציעים תשואות מדהימות, כאלו שבארץ אינן מוכרות, ואף אין זה יהיה מוגזם לומר שתמצאו הצעות שמציעות תשואה שגבוהה פי 4. כיצד אפשרי? לא נצלול כאן לשלל נוסחאות, אך כן נציין שהתשואה תלויה בזיהוי הזדמנויות, במצב של השוק המקומי, בהיצע ובביקוש, במצב הנכס, בעליית ערך הקרקע, בעלויות משלימות, במיסוי וכמובן שגם בנקודת הזמן שבה רוכשים ומוכרים (ובפער שבין שתי הנקודות). אומנם לא מעט פרמטרים, אך כשבסוף התהליך זוכים בתשואה גבוהה, אין ספק שכל ההשקעה מתגלה כשווה, במיוחד אם לא אתם נדרשים לבחון את סך התמונה.

עלות השקעה

בעוד שבארץ הכול מאוד יקר, הרי שבחו"ל המצב שונה. מדהים לראות כמה ניתן לרכוש עם אותו סכום בדיוק בארץ זרה. על מנת לחזק זאת נציין שעם אותו סכום השקעה שבארץ ניתן לרכוש נכס אחד, בחו"ל ניתן לרכוש 4 נכסים. מדוע זה עדיף? מדובר בפיזור נכון של השקעה. הרעיון הוא שאף פעם לא ניתן לדעת ב-100% איזו תשואה נשיג, ועל כן כאשר משקיעים במגוון מוקדים, לא מסכנים סכום אחד במקום אחד, משמע הסיכוי לעשות קופה יפה הרבה יותר גדול. מעבר לכך, בעוד שבארץ עם סכום יחסית נמוך לא ניתן לצאת לדרך, הרי שעבור השקעה בנכס בחו"ל אותו סכום עשוי להספיק ואף להתגלות כמשמעותי.

 

 

היצע גדול

אין ספק שמסחר מושכל בנכסים מצריך למצוא הזדמנות מדהימה. הזדמנות שיושבת לצד נתיב תחבורה, שיושבת לצד אוניברסיטה ידועה, שרק עתה מתחילה לצבור תאוצה מבחינת מיצוב וביקוש, שבדיוק קם בה נמל תעופה, שמציעה עלייה חדה בביקוש, שבדיוק מבקשים למכור במחיר נמוך וכדומה. אי לכך כאשר בוחנים נדל"ן שאינו תחום רק בארץ, ניתן למצוא את ההזדמנות הכלכלית האידיאלית ביותר – אין צורך להתפשר.

לצד שלל היתרונות שכבר ציינו, נוסיף ונחדד שבין היתר מדובר בהטבות מיסוי שמיועדות למשוך משקיעים זרים, ביעדים מתויירים שנכון להיום רק מעלים הילוך, ביעדים שבהם הצמיחה הכלכלית משמעותית וכדומה. כאן נחדד שהשקעה בנכסים ניתן למנף לטובת שכירות ממושכת, לטובת שיפוץ ומכירה לצד רווח נאה, לטובת השכרות קצרות טווח שמיועדות לצורכי נופש וכדומה, משמע יש לא מעט אפיקי רווח כדאיים.

גם אתם מצליחים להבין מדוע אין זה במקרה שרבים מהישראלים מעדיפים השחקיע בנדל"ן בחו"ל? באתר גלובל נדל"ן מוזמנים לקבל מידע מקיף על הנושא, מוזמנים לגלות אלו היעדים הכי חמים נכון להיום ועוד מידע מעשיר, עדכני וחשוב בתחום. כאן אם גם אתם חשובים על השקה, מוטב שתשאירו לעקוב , ובמקביל למצוא את ההזדמנות שתיקח את הסכום שעומד לרשותכם למנף אותו בצורה מרשימה.

נגישות