חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אין צורך לצאת מהבית כדי למלא דוח מס שנתי: שכירים בעלי הכנסות נוספות הכירו את Qtax

שכירים בעלי הכנסות נוספות כתוצאה ממשכורת, השקעות בשוק ההון, השקעות בנדל"ן או מקורות נוספים נדרשים למלא בכל סוף שנה דוח מס הכנסה. את הדוח אפשר למלא הן באופן עצמאי ולהגיש אותו באופן מקוון לרשויות המס או בליווי מצד רואה חשבון אשר מבצע את התהליך באופן חד פעמי. שתי האפשרויות הללו מגלמות בחובן גם השקעה של זמן ומאמץ אבל גם כסף, בייחוד על רקע של התקשרות עם רואה חשבון. אם גם אתם נדרשים לדווח על ההכנסות שלכם ורוצים לבצע את התהליך באופן קל ואפילו מהיר, זה הזמן להכיר את Qtax.

Qtax – מילוי דוח מס שנתי מבלי לצאת מהבית ובליווי אישי

הפלטפורמה אותה הצליחו לפתח באתר Qtax היא פלטפורמה ראשונה מסוגה בישראל המשלבת בין טכנולוגיה לבין ידע מקצועי נרחב. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבור שכירים שמרוויחים סכום העולה על 650,000 ₪ לדווח אודות ההכנסות לרשויות, כל זאת בלחיצת כפתור ועם שימת דגש על ליווי אישי המתבצע לכל אורך הדרך. הגשת דו"ח שנתי על ידי   QTAX מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם למלא את הדוח ללא צורך ביציאה מהבית ועם שימת דגש על שליחת הדוח בזמן, כאשר היתרון נובע גם כתוצאה מתהליך של בדיקה ובקרה המתבצע על ידי מומחים לתחום וגם בשל היכולת להימנע מהתקשרות עם רואה חשבון לטובת ביצוע ההליך. כאתר מוביל בתחומו וייחודי, אין ספק כי מדובר בבשורה של ממש בעבור ציבור השכירים במדינת ישראל אשר נדרש על פי החוק לדווח אודות גובה ההכנסות בכל סוף שנה.

כמי שנמצאת בחוד החנית בתחום הזה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מענה מדויק המותאם לצרכים שלכם, כל זאת בזכות פלטפורמה חדשנית המאפשרת לכם לבצע את התהליך בשלושה שלבים בלבד – מילוי פרטים אישיים, מילוי גובה ההכנסות ולאחר חתימה על ייפוי כוח, שליחה של הדוח למס הכנסה. השירות מתאים בעבור שכירים המשתכרים מעל לסכום של כ-650,00 ₪ בשנה, הכנסה משוק ההון, הכנסה משכר דירה ממגורים לצד הכנסות ממקורות אחרים, כאשר הצוות המקצועי של האתר זמין בעבורכם לכל אורך התהליך ומשלב בין ידע מקצועי נרחב לבין פלטפורמה מאובטחת.

 

 

מערכת חכמה ומתקדמת לניהול דוחות

היתרון במובהק של המערכת אותה הצליחו לפתח באתר נובע בעקבות היכולת לבצע את התהליך באופן קל, מהיר ומאובטח ואף לשמור את הפרטים, כל זאת מתוך מטרה לבצע את ההליך בכל שנה ועם שימת דגש על הבנה כי המהפכה הטכנולוגית כבר כאן, כפי שניתן לראות דרך האפשרות של הגשת דוחות באתר של מס הכנסה. שימו לב כי מעבר לחובה החוקית, להגשה של דוח יש משמעות גם מבחינת היכולת שלכם כשכירים לקבל החזר מס, במידה ונמצאתם זכאים לכך. על כן, מדובר בהזדמנות מעולה לנצל גם את הטבות במס שמגיעות לכם אבל גם לבצע את התהליך באופן מהיר ויעיל, לפני שתמצאו את עצמכם בבעיה שעשויה לחשוף אתכם גם לקנסות כבדים.

לסיכום

הממשק של אתר QTRX הוא ממש נגיש ונוח בעבור ציבור השכירים שצריכים לדווח אודות ההכנסות השנתיות לרשויות המס. מי שעומד מאחורי האתר הוא משרד מוביל בתחום ראיית החשבון אשר הבין את הצורך, והחליט לממש את החזון בדמות שירות מקוון לשליחה של דוחות, כולל הליך של בקרה ופיקוח המתבצע לכל אורך הדרך ועם שימת דגש על מענה נקודתי המותאם בעבור כל אחד ואחת. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להתקדם לדור הבא של עולם המס.

נגישות