חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מתאמנים קשה: ויטמינים לספורטאים עשויים לתרום לאימונים שלכם

כספורטאים חובבים או מקצועיים, אתם בוודאי רוצים באופן טבעי להגביר את תדירות האימונים כמו גם ליצור תמהיל אימונים אפקטיבי שמוביל לתוצאות והגשמת יעדים. על מנת לחזק את הגוף וכן להימנע מתשישות, אפשר ואף רצוי לבחון את האפשרות של נטילת תוספים המיועדים לספורטאים, כל זאת כחלק מהבנה כי נטילה קבועה של ויטמינים עשויה לתרום מאוד לטובת שיפור האימונים. על מנת לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה, להלן סקירה שתסייע לכם לבצע בחירה נכונה:

מגה מולטי ויטמין

הגוף שלכם הוא כלי עבודה לכל דבר ועניין, בייחוד בכל הקשור לאימונים ספורטיביים. יש כל מיני ויטמינים לספורטאים שיכולים להתאים לכם, כאשר אחד מהם הוא מגה מולטי ויטמין המכיל ריכוז גבוה של ויטמינים שנועדו למנוע חוסרים תזונתיים, חיזוק המערכת החיסונית וכן נוגדי חמצון שמיועדים לטובת נטרול של רדיקלים חופשיים אשר יוצרים נזק ברקמות, בעקבות פעילות ספורטיבית מאומצת. מדובר בתוסף מומלץ מאוד גם בשל היותו טבעי לחלוטין וללא תופעות לוואי, ועל כן מדובר בהחלט בתוסף בריאותי בעל חשיבות בעבורכם.

מגנזיום

תוסף מומלץ נוסף בעבור ספורטאים הוא מגנזיום פרו 6000 אשר מכיל כמוסות ייחודיות של מגנזיום לצד תוספת של ויטמין 16B. מדובר בוויטמין בעל פונקציות חשובות מאוד לגוף מאחר והוא עשוי לעודד את הפחתת חומצות החלב בשריר ובהתאם לכך התאוששות מהירה יותר לאחר האימון, לצד שיפור המטבוליזם בדם. נטילה של התוסף הזה בשילוב של ביקור בחדר מלח יכול לאפשר לכם לחזק את הגוף ובהתאם לכך להוביל לשגרת אימונים אפקטיבית.

 

 

ויטמין D

למרות שמדינת ישראל היא מדינה שטופת שמש ברמות ימות השנה, רבים מהישראלים  ובוודאי מהספורטאים סובלים ממחסור של ויטמין D. כאן תוכלו למצוא מידע מורחב אודות הוויטמין החיוני לגוף האדם ולספורטאים בפרט, מאחר ומחקרים שנערכו בתחום מצאו כי ריכוז גבוה של הוויטמין מעודד ספיגה של סידן, מפחית את פירוק העצם וכן מגן על הלב כמו גם המוח. בשל כך, אין זה פלא כי מדובר באחד מהתוספים הנמכרים ביותר בקטגוריה הזו.

 כוכרמין

רכישה של  תוסף כורכמין מהווה דרך מצוינת לספורטאים להימנע מדלקות במפרקים, וזאת בעקבות ריכוז גבוה של כוכרמין לצד ויטמינים החיוניים לשמירה על איזון הגוף אך לא פחות מכך, חזרה מהירה לשגרת האימונים, בוודאי אם מדובר בשגרת אימונים מאומצת. בשנים האחרונות אנו עדים לביקוש הולך וגובר לרכישה של התוסף הזה בקרב ספורטאים, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תצטיידו בתוסף מצוין ובעל יתרונות שיאפשרו לכם להתמיד בשגרת האימונים.

אבץ

תוסף שחייב להיות בארון שלכם הוא אבץ. מדובר בתוסף תזונה שמכיל ריכוז גבוה של אבץ שנועד לסייע למניעה של פירוק החלבונים כמו גם השומנים. זאת ועוד, מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי הוא עשוי לסייע גם להפחתת התכווצות של שרירים ובשל כך מדובר בתוסף מומלץ מאוד לספורטאים חובבים כמו גם מקצועניים.

לסיכום

רכישה של תוספי תזונה עם ריכוז גבוה של ויטמינים מהווה דרך מצוינת ליצור איזון ואורח חיים בריא, בעקבות תמהיל אימונים מאומץ שנועד להוביל אתכם לתוצאות. אם עד לפני מספר שנים היכולת לבצע רכישה של תוספים איכותיים הייתה מוגבלת למדי ואפילו יקרה, כיום באמצעות האתר של טבע בריא תוכלו לבצע רכישה של תוספי תזונה עם ריכוז גבוה של  ויטמינים בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מיצוי מלא של החומרים הטבעיים המצויים בתוספים, ללא תופעות לוואי ועם שימת דגש על מענה אפקטיבי לספורטאים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות