חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שוק ההון: הלימודים הבאים שלכם

לימודי שוק ההון

מחפשים ללמוד תחום מאתגר שיאפשר לכם עצמאות כלכלית? עם מכללת פסגות אתם יכולים להתחיל לשחק במגרש של הגדולים. במאמר הבא נסביר למה מומלץ ללמוד את תחום שוק ההון ולמה כדאי לכם לעשות את זה בפסגות.

למה כדאי ללמוד לימודי שוק ההון במכללת פסגות?

המכללה הוותיקה מכללת פסגות מוכחת בהישגה משום שעומדים מאחוריה כבר יותר מ-30,000 בוגרים שכבר עוסקים בתחום שהם למדו במכללה. נבחרת המרצים של המכללה היא מהטובות בעולם וכשאתם באים ללמוד בפסגות את תחום שוק ההון אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את כל הכלים המעשיים על מנת להצליח.

בנוסף חשוב לציין, מכללת פסגות יודעת שאין לכם זמן מיותר ושאתם צריכים להתמקצע כמה שיותר מהר על מנת להתחיל לעבוד. לכן, המכללה מאמינה שהיא צריכה לספק לתלמידים שלה תכנית הכשרה פרקטית בשוק ההון, מבלי למרוח את הזמן. במהלך הלימודים אתם תזכו לליווי אישי ונעים ולא מעט בונוסים ומתנות בדמות סדנאות העשרה, הרצאות וכנסים.

מה לומדים שם במסגרת הקורסים של פסגות?

במסגרת הקורסים בתחום שוק ההון תלמדו איך להבין לעומק את שוק ההון, לזהות מגמות חשובות ולסחור ממש כמו מקצוענים במגרש של הגדולים. מה זה דורש מכם בתור תלמידים? כל מה שאתם צריכים זה סבלנות, אחריות והתמדה, את כל שאר הכלים תקבלו בקורסים עצמם.

תכנית ההכשרה של מכללת פסגות מתאימה למעשה לכל אחד, מכיוון שהיא מאד מגוונת. מצד אחד תוכלו למצוא קורסים לאנשים שהם אשפים בכלכלה ומצד שני קורסים למתחילים שפוחדים מהצעד הראשון שלהם בתחום. התחום הזה באמת פתוח לכולם וככל שתגלו יותר עניין ואחריות, הסיכוי שלכם להצליח גדל.

הקורס המבוקש ביותר הוא קורס ניהול תיק השקעות עצמי, קורס של 42 שעות בן 14 מפגשים. תתחילו בהיכרות בסיסים עם תחום שוק ההון, תנתחו דוחות, תלמדו לזהות הזדמנויות בשוק ועוד. בנוסף, תוכלו לקחת קורס פיננסי להשקעות ארוכות טווח, קורס למודלים מתקדמים, אופציות מרחב, מסחר במודלים מתקדמים, אימון מנטאלי להצלחה ועוד.

למה כדאי לעסוק במסחר בשוק ההון?

רווחים נאים

הפרמטר הכי חשוב הוא, איך לא, הרווחים מהעיסוק בתחום. אז נכון, התחום של שוק ההון הוא תחום מורכב מאד אך אם תהיו מקצועיים ומנוסים במה שאתם עושים, בהחלט תוכלו להרוויח סכומים מאוד יפים מהמסחר. זה כמובן לא יגיע בבת אחת ואת תמונת הרווחים אתם צריכים לנתח לאורך זמן, אך אנחנו בטוחים שבסוף זה ישתלם לכם.

עצמאות מקצועית

כשאתם עוסקים בתחום של שוק ההון אתם למעשה מרוויחים את העצמאות המקצועית שלכם. אין לכם בוס על הראש שאומר אם מה שאתם עושים זה טוב או רע ומתי אתם צריכים להגיע למשרד. אתם הבוסים של עצמכם, לטוב וברע, גם בתקופות של רווח וגם בהפסדים.

עבודה מהבית

נמאס לכם לעמוד בפקקים במשך שעות כדי להגיע למשרד? כשאתם עובדים בשוק ההון אתם לא צריכים לעשות את זה יותר. כל המסחר מתבצע דרך הרשת וכל מה שאתם צריכים זה רשת אלחוטית ומחשב בסיסי בבית על מנת לעשות את זה.

סיפוק אדיר

בסופו של דבר, אם באמת תצליחו לראות רווחים נאים מהפעילות הזו מדובר כאן בסיפוק עצמי אדיר. מקצוע שלמדתם אותו בעצמכם, חלמתם לעסוק בו והנה הוא כורם עור וגידים, אין יותר מספק מזה.

לסיכום

אם אתם רוצים להיכנס לתחום מעניין ומאתגר ולהחזיר לעצמכם את העצמאות הכלכלית, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור באחד מהקורסים שמכללת פסגות מציעה.

נגישות