חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האידוי הוא העישון החדש: טיפים שימושיים במיוחד לבחירת וופורייזר מומלץ

צרכני הקנאביס נהנים מההשפעות הרבות של הצמח שגורם לנינוחות ותחושת אופוריה נעימה. יחד עם זאת, כמובן שיש חסרונות מסוימים בצריכה, כאשר צרכנים רבים לא אוהבים את העובדה שעליהם לעשן ולהכניס לגוף עשן של קנאביס (לפעמים גם טבק מעורבב), דרך צריכה לא אידיאלית בלי שום ספק. למרבה המזל, כיום יש כמה וכמה אפשרויות אחרות וטובות יותר, כאשר האפשרות הזמינה והנוחה מכולן היא השימוש בוופורייזר, שהוא למעשה מכשיר המאדה את הצמח ומאפשר לנו להכניס לריאות אדים שהם הרבה פחות מזיקים משאיפת עשן. אם עדיין לא שמעתם על המכשיר הייחודי הזה אנו רוצים להסביר בדיוק במה מדובר ואיך משתמשים במכשיר, ולחלוק כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור את הוופורייזר המתאים ביותר עבורכם.

מה זה בכלל וופורייזר?

וופורייזר, או בשמי העברי "מאדה", הוא למעשה מכשיר לאידוי של צמחים (בפרט קנאביס) המאפשר למצות את החומרים הפעילים בצורה של אדים במקום שריפה באמצעות אש גלויה. כל וופורייזר עובד בצורה שונה, אבל הפעולה עצמה פחות או יותר זהה בכל הנוגע למכשירים מתקדמים כאלו. המכשיר מגיעה לטמפרטורה גבוהה ביותר, וכך נוצרים אדים מהפרחים הנמצאים בתוכו, אותם אנו שואפים. אם אתם צרכני קנאביס ועוד לא יצא לכם להתנסות בשימוש במכשיר הזה אז בהחלט שווה לנסות זאת, וכעת אנו רוצים לחלוק טיפים שיעזרו לכם לבחור את המכשיר שהכי מתאים לכם.

טיפים לבחירת וופורייזר

הנה כמה טיפים שימושיים שיעזרו לכם לבחור את הוופורייזר שלכם:

דרך החימום

יש וופורייזרים פשוטים יותר המצריכים חימום חיצוני באמצעות מצית ואחרים שהם מתוחכמים יותר, נטענים ופעולת החימום שלהם היא חשמלית. אם אתם מחפשים חוויה מדויקת, כדאי ללכת על וופורייזר מומלץ חשמלי כאשר בדגמים המובילים תוכלו לבחור את הטמפרטורה המדויקת ולהגיע למידת השפעה נשלטת הרבה יותר. וופורייזר הוא אחת מהאופציות הרבות לטכנולוגיות מתקדמות בתחום העישון, ובהחלט ניתן לבחור בוופורייזר שמאובזר בטכנולוגיה מתקדמת לחוויית עישון משודרגת.

גודל ומשקל

צורכים את הקנאביס שלכם בעיקר בבית? אוהבים לצאת עם חברים ולצרוך קנאביס מחוץ לבית? ובכן, שווה לדעת שיש וופורייזרים במגוון גדלים, כאשר הגדולים ובדרך כלל המתוחכמים יותר הם כבדים מאד. זה פחות מומלץ הניידות והדיסקרטיות חשובים לכם.

ניקוי ותחזוקה

תהליך האידוי יוצר לא מעט לכלוך בחלקים שונים במכשיר ויש לנקות אותו כדי להמשיך ולהשתמש. חשוב לבדוק שהוופורייזרים שאתם קונים הם פשוטים וקלים לניקוי ושתוכלו להגיע בקלות לכל חלק במכשיר כדי לנקות. באותו עניין חשוב לשים לב שיש וופורייזרים שנמכרים יחד עם ערכות ניקוי מקצועיות שיקלו על הפעולה, והרבה פעמים דגם כזה יהיה בהחלט וופורייזר מומלץ.

האידוי הוא העישון החדש: טיפים שימושיים במיוחד לבחירת וופורייזר מומלץ

איך משתמשים בוופורייזר?

לפני שאתם משתמשים בוופורייזר מומלץ להיכנס ליוטיוב ולראות איך מפעילים את הדגם שרכשתם, לא בגלל שזה מסוכן, אלא בעיקר כדי שלא תהרסו את המכשיר או לכל היותר תקבלו כוויה קלה באצבעות. אלו הן דרכי השימוש באופן כללי בשני סוגי הוופורייזרים:

  • חימום ידני: מכניסים את הפרחים אל תוך תא מיוחד וסוגרים את הוופורייזר. שמים אותו בפה כאשר במקביל מחממים עם מצית את המקום המיועד לכך, כך שהפרחים מתאדים ובמקביל שואפים את האדים לריאות.
  • חימום חשמלי: באופן דומה מכניסים את הפרחים לתא המיועד לכך. בשלב הזה לוחצים על כפתור מסוים (בחלק מהדגמים ניתן לבחור טמפרטורה מדויקת), וכאשר המכשיר נותן אינדיקציה שהגעתם לטמפרטורה הנכונה ניתן להשתמש ולשאוף את האדים לריאות.

לסיכום

בדקו את הדברים הללו לפני הרכישה ותוכלו ליהנות מהיתרונות של וופורייזר מומלץ ואיכותי, שישמש אתכם לאורך זמן ביעילות ובנוחות.

נגישות