חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למזכרת מימים טובים: מתנות מקוריות במיוחד לתלמידים האהובים שלכם

מורים או גננות, מדריכים ומנהלי מוסדות חינוך: כולם מעוניינים שהתלמידים שלהם יצאו ממוסד הלימודים כשהם מצוידים בסט כלים לחיים, הרגשה טובה, השכלה וידע. בסוף שנת הלימודים, מומלץ להעניק שי קטן ומקסים לכל תלמיד, כך שתישאר לו מזכרת מימי הלימודים. אז איזה מתנות אפשר להעניק לתלמידים? הנה מספר הצעות:

חולצות סיום קורס

הדפסה על חולצות יכולה לספק לתלמידים חולצות של סיום לימודים או סיום קורס עם הקדשה מיוחדת, משפט חכם לחיים או איור מקורי ומשעשע. בדקו איזה חולצות יכולות להתאים לבוגרים שלכם. חולצות סיום קורס נחשבות מתנות לתלמיד שישמחו כל אחד, והן מספקות סוג של פרסומת, בעיקר במידה ויש לכם קורס מקצועי בתשלום שאתם רוצים לשווק כמו קורס אילוף כלבים, קורס רכיבה על סוסים, קורס נגרות, גינון, או כל קורס אחר.

מחזיקי מפתחות

מחזיק מפתחות מעוצב עם חריטה של שם מוסד הלימודים, יהיה מתנה שימושית ומקורית. מחזיק מפתחות עשוי עץ עם חריטה של שם מוסד הלימודים ואיור, ישמשו את התלמידים לזמן רב.

 

 

ספר טוב או יומן

תלמידי בית ספר יוכלו להנות מספר טוב שנחשב קלאסיקה בספרות העברית. רעיון נוסף הוא להעניק לכל ילד/ה יומן אישי בו הם יכתבו את הרגשות והמחשבות שלהם. אם תרצו להעניק את המתנה לכמות גדולה של תלמידים – כדאי לקבל המלצות מחנויות ספרים לגבי תכנים שמתאימים לבוגרי בית ספר תיכון, לילדי גן, למי שסיים חטיבת ביניים וכולי.

משחקי מחשבה

משחק מחשבה קטן וחכם יהיה מתנה נפלאה לילדים ותלמידים. משחקי מחשבה עם הקדשה אישית מבית הספר או הגן, יספקו לתלמידים שעות של הנאה וכיף. משחק כזה יאפשר מזכרת כיפית, תעסוקה ופיתוח החשיבה. לכן כדאי להעניק אותו לתלמידים מסוגים שונים.

ספל ממותג

באם לכם לפנק את הסטודנטים שלכם? רוצים לסיים קורס כמו שצריך עם נימה אישית? תוכלו להעניק למסיימי הקורס ספל במתנה. ספלים ממותגים עליהם מודפס לוגו עם שם בית הספר או מוסד הלימודים – מספקים לתלמידים מזכרת כיפית והם יעזרו לכם לפרסם את המכללה או את מוסד הלימוד. ספלים ממותגים אפשר לרכוש במחירים משתלמים, ולהזמין בכמות הנחוצה לכם.

לסיכום

באמצעות מגוון רחב של אפשרויות, אפשר להעניק מגוון מתנות מסוגים שונים ובמחירים משתלמים.

נגישות